top of page
FormulaDrive_Event2_edited_edited.jpg

EVENT FIRMOWY Z FORMUŁAMI RENAULT 2.0

Event firmowy z Formułami Renault 2.0 - to pakiet profesjonalnych szkoleń oraz jazda Formułami Renault 2.0. To jedyna taka usługa na terenie Polski i zarazem idealny sposób, aby zbudować pozytywne skojarzenia z pracodawcą, co przełoży się na większą motywację i lojalność pracownika. Podczas realizacji eventu zapewniamy serwis i obsługę. Opcjonalnie podczas wydarzenia mogą być również realizowane jazdy co-drive BMW Sauber F1.06 X2.

Jedyny taki event w Polsce
0-100km/h w tylko 4 sekundy
Dla grup od 10 do 50 osób
Otrzymujesz pełen serwis i obsługę
Event dostępny na terenie całej Polski

Wydarzenie rozpocznie się od powitania i rejestracji uczestników. Następnie nastąpi zapoznanie z torem i procedurami oraz szkolenie z jazdy torowej. Po zapoznaniu się z podstawami, odbędzie się szkolenie z obsługi Formuły Renault 2.0 oraz jazda tymi samochodami. W trakcie jazd odbędzie się przerwa lunchowa. Na sam koniec odbędzie się podsumowanie jazd i wręczenie certyfikatów.

Parametry techniczne

DNG_DSC8607.jpg
Formuła
Renault 2.0

Przyspieszenie:

0-100km/h w 4s

Prędkość max.:

260km/h

Waga bolidu:

480kg

Silnik:

RS Renault F4 2000cc

Moc:

220KM przy 8000obr/min

Skrzynia:

6 biegowa

Kokpit:

1 osobowy

Formuła Renault 2.0 dzięki zespolonemu nadwoziu, czyli monokoku połączonemu z silnikiem i skrzynią biegów, waży zaledwie 480 kg. Odpowiednia aerodynamika znacznie zwiększa siłę docisku, co w połączeniu z tak niską wagą sprawia, że możemy pokonywać zakręty zdecydowanie szybciej niż typowym samochodem. Niewielka waga ma ogromne znaczenie podczas przyspieszenia oraz zdecydowanie skraca dystans hamowania, dzięki czemu możemy przesuwać punkty hamowania bliżej zakrętu. Efektem tej konstrukcji jest również nisko osadzony środek ciężkości, który poprawia właściwości jazdy oraz stabilność.

Video z realizacji

Oferta

Dopiero się rozglądasz i chcesz poznać szczegóły? Zostaw nam swój adres e-mail, a prześlemy na niego ofertę. Jeśli Cię ona zainteresuje będziesz mógł poprosić o indywidualną wycenę eventu.

Dziękujemy za zainteresowanie!

Zorganizuj niezapomniany event

DNG_DSC5230.jpg
Formuła Renault 2.0
Event

Skorzystaj z jedynego takiego eventu w Polsce! Zbuduj pozytywne skojarzenia z pracodawcą, co przełoży się na większą motywację oraz lojalność Twoich pracowników. Przez cały czas będziesz pod opieką firmy o ponad 12 letnim doświadczeniu w branży czasu wolnego. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób.

Cena: do wyceny

Wynajmij również

bottom of page