top of page

WYNAJMIJ NA EVENT

BMW SAUBER F1.06 X2

Przejazd realizowany jest specjalnie skonstruowanym dwumiejscowym bolidem, przystosowanym do organizacji jazd typu co-drive. Pojazd powstał na bazie BMW Sauber F1.06. Uczestnik zajmuje w bolidzie miejsce za doświadczonym kierowcą. Jazdy realizowane są na torze wybranym przez zamawiającego usługę. Podczas realizacji zapewniamy serwis, obsługę i profesjonalnego kierowcę.

0-200km/h w tylko 5.5 sekund
Doświadczony kierowca
Dla grup od 10 uczestników
Dostępne na terenie całej Polski
Jedyny taki bolid w Polsce

Parametry techniczne

DNG_DSC5914.jpg
Dwuosobowy
BMW Sauber F1.06 X2

Przyspieszenie:

0-200km/h w 5.5s

Prędkość max.:

330km/h

Waga bolidu:

580kg

Silnik:

V8

Moc:

610KM przy 12000obr/min

Skrzynia:

6 biegowa

Kokpit:

2 osobowy

Dwumiejscowy bolid Formuły 1 stworzony został na bazie modelu BMW Sauber F1.06 z 2006 r. W pojeździe zmodyfikowany został przód pojazdu, który po zmianach umożliwia realizację jazd typu co-drive. Nadwozie skonstruowane jest z włókien węglowych, a waga pojazdu wynosi 580 kg. Aerodynamika sprawia, że BMW Sauber dosłownie przyklejony jest do asfaltu, dzięki czemu pokonuje zakręty dużo szybciej, niż inne auta wyścigowe. Podczas jazdy można doświadczyć bardzo wysokich przeciążeń zarówno podczas przyśpieszania, zakrętów  jak i  hamowania. 

Zdjęcia z realizacji

Zorganizuj niezapomniany event

DNG_DSC5914.jpg
BMW Sauber F1.06 X2
Dwuosobowy bolid F1

Podaruj pracownikom niezapomnianą jazdę dwuosobowym bolidem F1. Zbuduj pozytywne skojarzenia z pracodawcą, co przełoży się na większą motywację oraz lojalność Twoich pracowników. Przez cały czas będziesz pod opieką firmy o ponad 12 letnim doświadczeniu w branży czasu wolnego. Minimalna liczba uczestników wynosi 10 osób.

Cena: do wyceny

Zobacz również

bottom of page