top of page

WYNAJMIJ NA EVENT

SYMULATOR F1 MCLAREN MP4-30

Nasz Symulator F1 to oddana replika F1 McLaren MP4-30 w skali 1:1. Dzięki użytym w nim systemom gwarantuje odczucia możliwie bliskie do tych, podczas jazdy bolidem F1. To świetna opcja, aby uczestnicy Twojego eventu przetestowali swoje umiejętności za kierownicą i poczuli się, jak w prawdziwym bolidzie F1.

Profesjonalny osprzęt Fanatec
Poruszanie w dwóch osiach
Wynajem wraz z obsługą symulatora
Dostępne na terenie całej Polski
Jedyny taki symulator w Polsce

Parametry techniczne

received_408493397385045.jpeg
Symulator F1
McLaren MP4-30

Baza kierownicy:

Fanatec CSL DD 8NM

Kierownica:

Fanatec Clubsport Wheel Formula v2

Monitor:

Samsung QLED 49" Odyssey G9

Chłodzenie:

Cieczą

Platforma:

Dwuosiowa ruchoma

Skala:

1:1 (replika McLaren MP4-30)

Możliwość wgrania wielu tras oraz pojazdów

Dzięki zastosowaniu ruchomej platformy poruszającej się w dwóch osiach, reagującej w czasie rzeczywistym na jazdę kierowcy i rodzaj nawierzchni jest to unikatowa forma rozrywki zapewniająca wysokie emocje. W symulatorze zainstalowany został duży zakrzywiony monitor o przekątnej 49 cali, dzięki któremu kierowca może poczuć się jakby był za kierownicą prawdziwego pojazdu. Symulator jest uniwersalny, pod różne rodzaje eventów, dzięki możliwości wgrania dodatkowych tras oraz pojazdów.

Zorganizuj niezapomniany event

IMG_1881.jpg
McLaren MP4-30
Symulator F1

Skorzystaj z możliwości wynajęcia najbardziej profesjonalnego, komercyjnego symulatora F1 w Europie Środkowo-Wschodniej. Symulator oparty jest o profesjonalny osprzęt Fanatec oraz dwuosiową, ruchomą platformę. Jest wierną repliką F1 McLaren MP4-30 w skali 1:1.

Cena: do wyceny

Zobacz również

bottom of page